Clean Blind

Zastanawiasz się jak umyć rolety zewnętrzne?

Poznaj myjkę do rolet Clean Blind i ciesze się czystymi roletami w Twoim domu. Rozwiąż problem brudnych rolet raz na zawsze! 

Clean Blind to magnetyczne urządzenie do mycia rolet, które szybko i sprawnie umyje zarówno Twoje rolety w oknach tradycyjnych jak i w oknach stałych typu FIX, gdzie dostęp do ich wewnętrznej strony jest ograniczony. Sprawdzi się również u posiadaczy rolet aluminiowych jak i tworzywowych.

Clean Blind umożliwia szybkie i sprawne mycie rolety zewnętrznej od strony szyby bez konieczności demontażu przeszklenia czy też rolety.

Ponieważ urządzenie jest produktem, którego działanie opiera się na polu magnetycznym czyszczenie rolet nie było jeszcze nigdy tak proste. Clean Blind działa jednocześnie po obu stronach rolety. Proces przesuwania ślizgu odbywa się za pomocą specjalnego uchwytu po zewnętrznej stronie rolety. Ślizg myjący posiada specjalnie wyprofilowany kształt, który wnika w zakrzywienie profilu rolety zawijanej na bęben zarówno od strony wewnętrznej jak i od strony zewnętrznej. Ślizg do wykonania procesu mycia potrzebuje zaledwie 25mm odległości pomiędzy szybą a roletą.

Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, skuteczne w działaniu i daje natychmiastowy efekt.

Clean Blind jest odpowiedzią na wszystkie pytania i dylematy związane z myciem rolet zewnętrznej

 

Jak działa myjka do rolet Clean Blind?

 

 

Clean blind to urządzenie, które składa sie z dwóch nieodłącznych elementów.

 • Proces przesuwania ślizgu odbywa się za pomocą specjalnego uchwytu po zewnętrznej stronie rolety.
 • Ślizg myjący posiada specjalnie wyprofilowany kształt, który wnika w zakrzywienie profilu rolety zawijanych na bęben zarówno od strony wewnętrznej jak i od strony zewnętrznej. Ślizg do wykonania procesu mycia potrzebuje zaledwie 25mm odległości pomiędzy szybą a roletą.

 

Zapoznaj się z naszą instrukcją mycia rolet zewnętrznych.

 

 • Przygotuj pojemnik z ciepłą wodą. Do przygotowanej wody w temperaturze 30°C dodaj delikatnego detergentu np. płyn do zmywania. Wskazówka: Dodaj dosłownie kilka kropel, tak aby nie wytworzyła się zbyt duża ilość piany.
 • Teraz możemy zanurzyć całe urządzenie Clean Blind w wodzie. Wskazówka: Zanurzając Clean Blind w wodzie nie zdejmuj pokrowców i nie wyciskaj ich z wody. To bardzo ważne aby Clean Blind był naprawdę dobrze zmoczony przed rozpoczęciem pracy.

Clean Blind myjka

 • Clean Blind składa się z dwóch części (ślizg z rączką oraz ślizg myjący), które zakłada się na roletę od wewnętrznej oraz od zewnętrznej strony jednocześnie.
 • Spuść roletę ok. 30 cm od dolnej listwy aby wsunąć ślizg myjący od spodu. Przytrzymując ręką ślizg myjący jedną ręką, przykładamy ślizg z uchwytem drugą, aby się połączyły dzięki silnym magnesom w pozycji prostopadłej do dolnej listwy. Wskazówka: Dolna część rolety (listwa) może mieć dodatkowe metalowe wzmocnienia. Clean Blind na tej listwie nie będzie się dobrze trzymał. Przesuń myjkę o kilka centymetrów do góry.

 

 

 • Po zamocowaniu Clean Blind na rolecie możesz do końca opuścić roletę zewnętrzną z przyczepionym do rolety urządzeniem Clean Blind.
 • Myjkę Clean Blind przesuń delikatnym ruchem do góry, w górną część rolety, utrzymując jednocześnie pionową pozycję. Proces mycia rozpoczynamy od góry rolety.

roleta w oknie stałym

 • W celu rozpoczęcia mycia rolety w pierwszym etapie przesuwamy w pozycji pionowej Clean Blind na samą górę rolety i w połowie jej wysokości wykonujemy delikatny i powolny ruch ręką po tzw. łuku. Przesuwając się do bocznej krawędzi rolety – ustawiając tym samym Clean Blind w zmienionej już pozycji poziomej.
 • Pamiętaj! Ten ruch nie może być zbyt gwałtowny. Przejście z pozycji pionowej do poziomej powinno być płynne.

 • Rozpoczynamy proces właściwego mycia. Myjemy roletę zewnętrzną płynnym ruchem od jednej krawędzi do drugiej. Myjemy roletę, przesuwając się po kolejnych listwach rolety do dołu.

 • Stopniowo przesuwamy myjkę do rolet Clean Blind w dół, delikatnym ruchem. Ważne aby ruch był delikatny, zdecydowany ale jednocześnie jednostajny.

Clean Blind

 • Po zakończeniu procesu mycia rolety podnosimy ją na około 30 cm w górę i delikatnie wyciągamy z niej myjkę Clean Blind. Jeśli roleta jest bardzo brudna, cały proces mycia warto powtórzyć raz jeszcze. 

 • Po skończeniu pracy wypierz pokrowce w pralce w 30°C a roletę pozostaw spuszczoną do całkowitego wyschnięcia.

 

Jak działa Clean Blind w praktyce? 

Obejrzyj nasze filmy instruktażowe na kanale YouTube:

 

 
 
 
Sprawdź i przekonaj się sam jak skutecznym rozwiązaniem jest myjka do czyszczenia rolet Clean Blind.
 
Posiadając myjkę do rolet Clean Blind już nie zadasz sobie pytań takich: jak wyczyścić roletę w oknie stałym. Mycie rolet jeszcze nigdy nie było łatwiejsze.
 
Zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem email sklep@jscreator.pl lub telefonicznie pod numerem 609773524.

Serdecznie zapraszamy!

JS CREATOR

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl